środa, 26 czerwca 2013

.

Witam,

               Na rynku obecnie znajduje się wiele blogów o modzie dziecięcej. Każdy z nich jest ciekawy na swój sposób. Dlaczego więc postanowiłam założyć kolejnego? Na to pytanie nie ma jednej odp. Jestem młodą mamą, zakochaną w swoim Synku. Uwielbiam go stroić i przebierać. Nie zapominam przy tym, że On też ma swoje zdanie, swoje upodobania, swoje młodzieńcze fascynacje. (Chce wszystko z motywem Zygzaka Maqina, Strażaka Sama...itp. -Nie ma sprawy! Tylko szukam takich rzeczy, które będą kompromisem dla Nas dwoje..)
Mam nadzieję, że Blog okaże się dla Nas wspaniałą przygodą! Zapraszam do czytania! 


               Dziś chce Wam pokazać Ulubione trampki mojego K. z firmy George.! -zakupione na Allegro.(http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2598206)

(Mogę je z całego serca polecić, bo są bardzo wygodne!! Mój K. uwielbia w nich biegać, a dla mnie wizualnie też nie są najgorsze! Spełniły moje oczekiwanie, po przeglądaniu różnego rodzaju butów z motywem Zygzaka!)Zdjęcia wykonane są: LG L5 (E610)

 I&K  

8 komentarzy:

 1. WITAMY W GRONIE BLOG-EREK! ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI!TRAMPKI SYNUSIA SĄ ŚWIETNE! ZAPRASZAM DO SIEBIE! POZDRAWIAM.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trampki bardzo mi się podobają-chętnie kupiłabym takie mojemu synkowi, chociaż on jest obecnie na etapie "Swiata małego Ludwika" i "Głodnego Benia":)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każde z dzieci ma jakąś fascynacje! I cieszę się, że trampki się podobają. Pozdrawiam

   Usuń
 3. U Elizy długo trwała faza na Strażaka Sama, zresztą nawet teraz czasami oglądamy jakieś stare odcinki :) Zygzakiem z kolei fascynacji nie ma i chyba to u dziewczynki prawidłowy objaw :)
  A Wasze trampeczki pierwsza klasa! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Aha, no i przyjemnego blogowania. Też dopiero co zaczynałam tą przygodę a dziś pochłania mnie ona bardzo, czego i Wam życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo!! :) Pozdrawiamy

   Usuń
 5. Zapraszam do mnie po nominację :)

  OdpowiedzUsuń
 6. witamy i zapraszamy do nas :)

  OdpowiedzUsuń